Urednik/-ica studentskog časopisa Fragmenti – traži se

Dragi studenti,

tražimo novog UREDNIKA ili UREDNICU za naš studentski časopis Fragmenti.

Časopis Fragmenti je studentski časopis Odsjeka za arheologiju, Filozofskoga fakulteta, Sveučilišta u Zagrebu, u kojem svake godine objavljujemo radove studenata arheologije i srodnih disciplina. Časopis izlazi jednom godišnje, a ove smo godine tiskali već IX. broj. Sve brojeve, osim u fizičkome obliku u našoj knjižnici, možete pogledati i online na našoj stranici: Fragmenti – Časopis studenata Odsjeka za arheologiju FFZG (wordpress.com)

S obzirom na to da je kontinuitet rada časopisa izuzetno važan za našu studentsku arheološku zajednicu, važno ga je održavati svake godine te to zahtjeva i konstantno pomlađivanje uredništva.
Stoga ovim putem molimo sve zainteresirane studente (po mogućnosti preddiplomskoga studija arheologije) za rad u Uredništvu da nam se jave na e-mail: arheo.fragmenti@gmail.com

Veselimo se odazivu!
Uredništvo