POZIV ZA PRIJAVU RADOVA Simpozij „Oči Širom Otvorene: Promišljanje Seksualnosti, Ljubavi i Roda“

Poštovani/e,

s neizmjernom radošću Vas želimo obavijestiti u ime Kluba studenata sociologije „Diskrepancija“ (KSSD) Kluba studenata etnologije i kulturne antropologije (KSEKA) da će se od 17. do 19. svibnja 2023. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu održati međunarodni i multidisciplinarni studentski simpozij  „Oči Širom Otvorene: Promišljanje seksualnosti, ljubavi i roda“.

Zainteresirani sudionici izlaganja svojih radova mogu prijaviti slanjem ispunjene prijavnice na e-mail adresu: eyeswideopen.zagreb@gmail.com

Rok za prijavu je 5. ožujak 2023.

Izlagačima je smještaj u Zagrebu osiguran. Za više informacija o temi simpozija pročitajte priloženi dokument. Za prijavu je potrebno ispuniti obrazac za prijavu. Stojimo vam na raspolaganju za sva pitanja.

Unaprijed se veselimo vašim prijavama i sudjelovanju na simpoziju.

Srdačan pozdrav,

Organizacijski odbor studentskog simpozija „Oči Širom Otvorene: Promišljanje Seksualnosti, Ljubavi i Roda“