Dvopredmetni diplomski studij arheologije – hodogram za ak. god. 2019./2020.

Poštovani studenti, kako bi vam se olakšao upis kolegija, u priloženoj excel tablici nalazi se popis obaveznih i izbonih kolegija akreditiranog studijskog programa dvopredmetnog diplomskog studija arheologije, za sva tri smjera (prapovijesna arheologija, antička arheologija, srednjovjekovna arheologija).

Hodogram dvopredmetnog diplomskog studija arheologije – ak. god. 2019./2020.

Važne napomene!

1. U studomatu će studentima biti ponuđen veći broj izbornih kolegija, koje također mogu upisati uz kolegije navedene u ovdje priloženoj excel tablici.
  2. Radi nesporazuma u dodjeljivanju šifre za grupu izbornog kolegija studenti u studomatu neće vidjeti da u 3. semestru imaju mogućnost upisa izbornog kolegija Središnja mjesta i njihova periferija u srednjem i novom vijeku (nositelj i izvođač: dr. sc. Krešimir Filipec, red. prof.) Stoga se studenti srednjovjekovnog smjera, ali i ostalih smjerova, obavještavaju da je taj kolegij otvoren za upis izbornog kolegija u 3. semestru, te nosi 3 ECTS. Kad se pogreška ukloni iz sustava, kolegij će biti vidljiv u studomatu.
  3. Za sve nejasnoće i poteškoće pri upisu, molimo da se studenti obrate u tajništvo Odsjeka za arheologiju.