Poziv studentima za volontiranje na RAC / TRAC međunarodnim znanstvenim konferencijama, Split, 6.-9. travanj 2022.

Pozivaju se studenti arheologije da kao volonteri sudjeluju u organizaciji međunarodnog skupa Roman archaeology conference/ Theoretical Roman archaeology conference koji će se održati u Splitu od 6. do 9. travnja 2022.
Tražimo oko 20 studenata koji bi bili voljni sudjelovati u organizaciji. Uglavnom će biti riječ o pomoći prilikom pauza za kavu, koje će se odvijati između blokova predavanja, te pomoći oko projektora i laptopa prije početka predavanja. Tijekom trajanja predavanja studenti će biti bez obveza i bit će slobodni slušati sva predavanja koja žele. Ukupno će se u tri dana održati oko 45 sekcija iz različitih područja rimske arheologije.
Za sve studente koji nemaju smještaj u Splitu bit će osiguran smještaj u hostelu. Ujedno, svi su studenti-volonteri pozvani na sve dodatne aktivnosti na skupu i na završni izlet.
Molimo sve zainteresirane  da se jave porukom ii pozivom na broj 091/5080760 – Tino Leleković (HAZU).
Više o konferencijama možete saznati na: