Obavijest – Natječaj za Erasmus+ studijski boravak za studente u ak. god. 2022./23.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa u ak.god. 2022./2023.

Studenti su obvezni proučiti cijeli tekst Natječaja te INTERNE upute Filozofskoga fakulteta za prijavu. Rok za prijavu: do 12:00 sati u PETAK, 25. veljače 2022.

S obzirom na neizvjesnu situaciju sa Covid-19 epidemijom, te u skladu sa trenutno važećim preporukama za smanjenje socijalnih kontakata, Služba za međunarodnu suradnju sve konzultacije održava isključivo putem emaila. Molimo studente da sve upite šalju emailom te da ne dolaze osobno u Ured.

Savjetujemo da upite ne šaljete zadnji dan ili večer prije zatvaranja natječaja jer je vrlo vjerojatna mogućnost da vam nećemo stići odgovoriti.

Natječaj Erasmus+ za studente