Obavijest studentima – mogućnost Erasmus+ stručne prakse na Ankara University Research Center for Maritime Archeology (ANKUSAM)

Poštovane studentice i studenti, tijekom studenog raspisat će se natječaj za Erasmus+ stručnu praksu. Odsjek za arheologiju ima Erasmus+ ugovor sa Odsjekom za arheologiju Sveučilišta u Ankari, tako da se na natječaju za Erasmus+ mobilnost možete prijaviti i na tu instituciju (natječaj se obično raspisuje krajem siječnja). Sad smo dobili priliku ponuditi Vam Erasmus+ stručnu praksu na Ankara University Research Center for Maritime Archeology (ANKUSAM) , kao i sudjelovanje na arheološkom iskopavanju lokaliteta Liman Tepe. Molim sve zainteresirane studente da se jave docentici Ivi Kaić na e-mail: ikaic@ffzg.hr ili osobno.