Izborni kolegij Središnja mjesta i njihova periferija u srednjem i novom vijeku – diplomski studij arheologije

Obavještavaju se studenti 3. semestra diplomskog studija arheologije – smjer: Srednjovjekovna arheologija da u okviru grupe kolegija s unutarnjom izbornošću mogu upisati kolegij Središnja mjesta i njihova periferija u srednjem i novom vijeku (nositelj i izvođač: dr. sc. Krešimir Filipec), koji nosi 3 ECTS boda.

Jednako tako svi studenti ostalih smjerova diplomskog studija arheologije, kao i studenti svih ostalih studijskih grupa na Filozofskom fakultetu, mogu upisati ovaj kolegij kao izborni kolegij u zimskom semestru.

Važno!

Kako kolegij trenutno nije vidljiv u Studomatu na popisu izvedbenog plana diplomskog studija arheologije, mole se svi studenti koji ga žele upisati da donesu ispunjene molbe u Tajništvo Odsjeka za arheologiju.