Obavijesti o početku nastave

Molimo studente 1. godine preddiplomskog studija da u četvrtak,  11.10. u 11h dođu na seminar Paleolitik i mezolitik Hrvatske koji će održati doc. dr. sc. Rajna Šošić_Klindžić u dvorani Fond 1 kako bi se podijelili u grupe.

BIZANTSKA ARHITEKTURA, SLIKARSTVO I MOZAICI – OBAVIJEST
Zbog godišnje konferencije Hrvatskog arheološkog društva, 10.09.2018. god. dr. sc. V. Matijević neće održati nastavu iz kolegija Bizantska arhitektura, slikarstvo i mozaici. Predavanja započinju u srijedu, 17.10.2018. god. u 15:30 sati.

Prof. dr. sc. Ivor Karavanić će ovaj tjedan održati nastavu prema rasporedu.

Nastava na kolegiju Arheološki praktikum (PREDDIPLOMSKI studij) će se iznimno,
umjesto u PETAK, 12.10. održati u ČETVRTAK 11.10. u 12:30 u FONDU 1 (za sve grupe).
Osim ovoga tjedna, nastava će se održavati u redovitom terminu i prostoriji.

Izv. prof. dr. sc. Helena Tomas zbog spriječenosti neće održati nastavu 16. i 23. listopada iz kolegija Osnove egejske arheologije i Egejska arheologija.

Zbog službene spriječenosti nastava iz kolegija “Arheologija i mediji” neće se održati ovaj četvrtak 11.10. 2018. Redovita nastava počinje idućeg četvrtka 18.10. Studenti će biti obaviješteni o nadoknadi.
Nastava iz kolegija “Antička numizmatika” počinje ovaj petak 12.10 u redovitom terminu
dr. sc. Ana Pavlović, doc.

Doc. dr. sc. Dino Demicheli radi terenske nastave neće održati ovog tjedna sljedeće kolegije:
Latinski jezik za arheologe 2.(srijeda, 8-9.30) Rimska uprava u provinciji Dalmaciji (četvrtak, 11-12.30) Epigrafika (četvrtak, 12.30-14).

Obavijest Katedre za antičku provincijalnu i ranokršćansku arheologiju – početak nastave u ak. god. 2018./2019.

Obavještavamo sve studente da će nastava Katedre za antičku provincijalnu i ranokršćansku arheologiju, radi prisustvovanja nastavnika godišnjoj konferenciji Hrvatskog arheološkog društva u Požegi idućeg tjedna, započeti 15.10. 2018.

Nastava iz kolegija Arheologija i povijest srednjeg vijeka kod Anite Dugonjić (3. sem. preddipl. studija) će početi 23. listopada prema rasporedu.

Nastava kod prof. dr. sc. Tihomile Težak-Gregl počinje 17. 10. prema rasporedu. (Kolegiji Uvod u prapovijesnu arheologiju na preddiplomskom i seminari iz Arheologije neolitika i Arheologije eneolitika na diplomskom studiju).

Nastava iz kolegija Paleolitički lovci i sakupljači (predavanje) počet će u petak  19. 10. 2018., a seminar (grupa 1) u srijedu 17. 10. 2018. Početak nastave odgađa se zbog terenskih istraživanja. Termini nadoknade bit će određeni u dogovoru sa studentima.

Nikola Vukosavljević

Nastava iz kolegija Dokumentiranje arheoloških nalazišta kod doc. dr. sc. Ine Miloglav neće se održati u srijedu 10. listopada zbog spriječenosti.

Prof. Marina Milićević Bradač počinje s nastavom u ponedjeljak, 15. listopada 2018. g. u 8 sati ujutro.

Izv. prof. dr. sc. Mirja Jarak neće održati nastavu u utorak, 9. 10. zbog spriječenosti.

Izv. prof. dr. sc. Zdravka Hincak neće održati nastavu zbog spriječenosti 9., 10. i 11. listopada.

Dr. sc. Danijela Roksandić neće održati nastavu od 9.-11. listopada zbog spriječenosti.

Doc. dr. sc. Marcel Burić neće održati nastavu 10. i 11. listopada zbog spriječenosti.