Egejski seminar – Dr. Nicholas Blackwell (American School for Classical Studies)

Obavještavamo studente i kolege da će se idući Egejski seminar održati u srijedu 6. 5. 2015. g. u 18.30 sati u dvorani I glavne zgrade Filozofskog fakulteta. Predavanje pod naslovom „Regional Connectivity, Techological Exchange and Stone Working in Late Bronze Age Greece
održat će Dr. Nicholas Blackwell, zamjenik ravnatelja Američke škole za klasične studije u Ateni.

Dodatno predavanje pod naslovom “The Collection of Tools in Metal Hoards from the Aegean and Eastern Mediterranean Bronze Age” Dr. Blackwell održat će u četvrtak 7. 5. 2015. u 11.00 sati u dvorani Fond I.

Egejski seminar i dodatno predavanje prof. Blackwella obavezni su za studente koji slušaju kolegije:

Grčki jezik za arheologe I

Grčki jezik za arheologe II