Održano je predstavljanje knjige “Ergonomija u arheologiji”

Predstavljanje knjige prof. dr. sc. Krešimira Filipca i doc. dr. sc. Manuele Filipec pod naslovom “Ergonomija u arheologiji: uvod u zaštitna arheološka istraživanja” održano je u organizaciji Arheološkg zavoda Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta u srijedu, 8.6.2022. god. O knjizi su govorili doc. dr. sc. Ana Azinović Bebek, konzervator savjetnik (Hrvatski restauratorski zavod), izv. prof. dr. sc. Marko Dizdar, znanstveni savjetnik (Institut za arheologiju), doc. dr. sc. Jaqueline Balen (Arheološki muzej u Zagrebu) i autori knjige, doc. dr. sc. Manuela Filipec (Odjel za fizioterapiju Sveučilišta Sjever) i prof. dr. sc. Krešimir Filipec (Arheološki zavod FFZg-a).

Čestitamo autorima!