Održavanje nastave online

Poštovane studentice i studenti!

Zbog postojećih epidemioloških prilika nastava iz Uvoda u slavensku arheologiju, iz Germana u Panoniji te iz predmeta Središnja mjesta i njihova periferija u srednjem i novom vijeku održavat će se online (hibridno/online).

Predavanja će se održavati putem videokonferencije / sesija putem TAU sesije.

Predavanjima je moguće pristupiti pomoću poveznice s nazivom predmeta koja se nalazi na početku pojedinog kolegija na Omegi.

Ako imate bilo kakvih pitanja ili nemate lozinku za ulaz na kolegije slobodno se obratite na e-mail: kfilipec@ffzg.hr.

Zahvaljujem svima na izvrsnoj suradnji, uspjeli smo redovitu nastavu održavati dva mjeseca, ali sada ju, nažalost, moramo nastaviti online svjesni da takav oblik nastave nikako ne može biti nadomjestak redovitoj nastavi u živo.

Sve nove obavijesti bit će objavljene na stanicama naše Katedre: https://arheo.ffzg.unizg.hr/srednjovjekovna/

Sve vas srdačno pozdravlja!

Krešimir Filipec