1. Izlet Ščitarjevo-Sisak, srijeda, 20.05.2015., 9.00 h
Autobus kreće s parkirališta Filozofskog fakulteta u 9.00 h, pa molimo sve polaznike izleta da dođu do 8.45 h kako bismo krenuli na vrijeme.
Posjetit ćemo arheološki park Andautonija u Ščitarjevu te Gradski Muzej Sisak u Sisku. Dolazak u Zagreb očekuje se oko 17 h.

2. Izlet Varaždinske Toplice-Ludbreg, srijeda, 27.05.2015., 9.00 h
Posjetit ćemo arheološki park Varaždinske Toplice kao i arheološke položaje u Ludbregu. Dolazak u Zagreb očekuje se oko 16 h.

3. Izlet Osijek-Vinkovci, utorak, 02.06.2015., 7.30 h
Autobus kreće s parkirališta Filozofskog fakulteta u 7.30 h, pa molimo sve polaznike izleta da dođu do 7.15 h kako bismo krenuli na vrijeme.
Posjetit ćemo Muzej Slavonije Osijek u Osijeku, te Gradski muzej Vinkovci u Vinkovcima. Dolazak u Zagreb očekuje se u večernjim satima.

Izleti su namijenjeni studentima 3. godine preddiplomskog studija i studentima diplomskog studija antičkog smjera, a mogu se uključiti i svi ostali studenti (ovisno o broju slobodnih mjesta u autobusu). Izleti su besplatni i ne plaćaju se niti prijevoz niti ulaznice za muzeje koje ćemo posjetiti.