Poziv na međunarodnu geoarheološku konferenciju

Pozivamo Vas da prisustvujete međunarodnoj znanstvenoj konferenciji pod nazivom 5th Geoarchaeological Conference: Late Antiquity and Migration Period in the light of geoarchaeological records from the eastern Mediterranean, eastern Adriatic and adjacent regions koja će se održati 23. i 24. listopada 2018. godine u konferencijskoj dvorani knjižnice Filozofskog fakulteta, I. Lučića 3, Zagreb u organizaciji Institute of Archaeology, Cardinal Stefan Wyszyński University in Warsaw, Faculty of Geology, Warsaw University, Instituta za arheologiju u Zagrebu i Odsjeka za arheologiju Filozofskog fakulteta. Nakon konferencije 24. listopada popodne održat će se 2. sastanak Međunarodne fokusne skupine o kvartarnoj stratigrafiji sjeveroistočne Afrike (NAQS) koja djeluje u okviru INQUA komisije za stratigrafiju i kronologiju (INQUA-SACCOM), a koji je otvoren za javnost.

Veselimo se Vašem dolasku!

Program: Final programme_5th Geoarchaeological conference_Zagreb_2018