Tjelesna i zdravstvena kultura

Obavezna prijava na kolegij Tjelesna i zdravstvena kulture (TZK) odnosi se na studente/ice koji su dužni pohađati obaveznu nastavu TZK-a i vrši se isključivo elektronski, putem sustava OMEGA, u vremenskom periodu od ponedjeljka 9. 10. 2017. u 00.05h do petka 13. 10. 2017. u 23.55h. U svrhu prijave na kolegij ponajprije je, dakako, potrebno pristupiti sustavu OMEGA, potom u odgovarajuću bazu podataka unijeti osobni AAI@EduHr elektronički identitet, zatim na popisu e-kolegija valja pronaći Tjelesna i zdravstvena kultura s nazivom TZK17, kliknuti na upis u kolegij i upisati lozinku tzk17, potom temeljito pročitati upute i redovito pratiti forum Obavijesti te realizirati upis. Sve relevantne informacije o izvedbi nastave TZK-a za studente/ice 1. i 2. godine preddiplomskog studija, odnosno polaznike/ce ovog kolegija u zimskom semestru akad. god. 2017./18., dostupne su putem sustava učenja na daljinu OMEGA, i u PREZENTACIJI kojoj se može pristupiti putem poveznice dostupne OVDJE.